Cennik

WIOSENNA PROMOCJA TNIEMY CENY

 • Wejście osoby dorosłej - 100 zł
 • Dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia -0 zł
 • Dzieci do 6 roku życia - 0 zł
 • PROMOCJA - Wejście z przyjaciółmi - 80 zł Przyprowadź 3 nowe osoby ze sobą, a całkowity koszt wejścia waszej czwórki wyniesie tylko 320 zł, co daje - 80 zł za osobę!
 • Karnet 10 wejść - 900 zł

CENNIK

 • Wejście osoby dorosłej - 130 zł
 • Dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia -50 zł
 • Dzieci do 6 roku życia - 0 zł
 • PROMOCJA - Wejście z przyjaciółmi - 90 zł Przyprowadź 3 nowe osoby ze sobą, a całkowity koszt wejścia waszej czwórki wyniesie tylko 360 zł, co daje 90 zł za osobę!
 • Karnet 10 wejść - 1000 zł
 • Nocleg w komorze normobarycznej - 350 zł jedna osoba
 • Nocleg w komorze normobarycznej - 500 zł dwie osoby
 • Nocleg w komorze normobarycznej - 700 zł trzy osoby
 • Nocleg w komorze normobarycznej - 900 zł cztery osoby

*Osoby poniżej 18 roku życia obowiązkowo z pełnoletnim opiekunemRegulamin
1. Osoby pełnoletnie, mogą korzystać z usługi komory normobarycznej samodzielnie.
2. Osoby w wieku poniżej 18 lat, mogą korzystać z usługi komory normobarycznej, wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich.
3. Osoba pełnoletnia zamierzająca skorzystać z usługi komory normobarycznej, ma obowiązek zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu przed wejściem do komory normobarycznej.
4. W przypadku osób w wieku poniżej 18 lat, zamierzających skorzystać z usługi komory normobarycznej, obowiązek zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu przed wejściem do komory normobarycznej, ciąży na ich pełnoletnim opiekunie.
5. Każde wejście do komory normobarycznej w celu skorzystania z usługi komory normobarycznej, jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją przez osobę pełnoletnią lub opiekuna osoby poniżej 18 lat, z treścią niniejszego Regulaminu.
6. Normobaria Szczecin zastrzega, że nie przeprowadza kwalifikacji (konsultacji) w zakresie dopuszczalności lub przeciwskazań co do korzystania przez jakąkolwiek osobę z usługi komory normobarycznej.
7. Korzystanie z usługi komory normobarycznej następuje na wyłączną odpowiedzialność osoby pełnoletniej korzystającej z usługi, a w przypadku korzystania z usługi przez osoby w wieku poniżej 13 lat, na wyłączną odpowiedzialność pełnoletniego opiekuna takiej osoby.
8. Przeciwskazane jest korzystanie z usługi komory normobarycznej w przypadkach:
- uszkodzenia błony bębenkowej uszu,
- niedrożności trąbki słuchowej Eustachiusza,
- zapalenie zatok obocznych nosa,
- ostrego schorzenia uszu,
- wysokiej gorączki,
- odmy płuc,
- przejścia zabiegów operacyjnych w obrębie klatki piersiowej i układu oddechowego,
- zapalenie nerwu wzrokowego,
- ciąży,
- wszczepienia rozrusznika serca,
- choroby płuc z retencją dwutlenku węgla,
- krwotoku,
- zapalenie ucha,
- klaustrofobii,
- chorób zakaźnych,
- spożycia alkoholu.
Wymienione wyżej przeciwskazania są przykładowe i mają charakter edukacyjny. Nie stanowią i nie mogą zastępować porady lekarskiej. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o skorzystaniu z usługi komory normobarycznej zalecane jest uprzednie skorzystanie z porady lekarskiej.
9. Prosimy nie wnosić i nie spożywać wewnątrz komory normobarycznej żadnych posiłków.
10. Do komory normobarycznej zabrania się wnoszenia zapalniczek, zapałek, papierosów oraz wszelkich urządzeń mogących spowodować pożar.
11. Istnieje bezwzględny zakaz palenia papierosów (e-papierosów) i spożywania alkoholu w komorze normobarycznej.
12. Korzystając z telefonów, tabletów i laptopów prosimy o używanie słuchawek. Rozmowy telefoniczne prosimy ograniczyć do minimum.
13. Wejście do komory normobarycznej odbywa się wyłącznie przy udziale personelu komory normobarycznej.
14. W przypadku wystąpienia potrzeby nagłego opuszczenia komory normobarycznej, należy powiadomić personel komory normobarycznej o zaistniałej sytuacji lub w ostateczności przycisnąć czerwony przycisk awaryjny znajdujący się w każdym pomieszczeniu na ścianie.
UWAGA ! Nieuzasadnione użycie przycisku awaryjnego wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów ponownego napełnienia komory normobarycznej.
15. Zabrania się dotykania aparatury i przestawiania jej ustawień.
16. Przy opuszczaniu komory normobarycznej należy pamiętać o zabraniu wszystkich rzeczy osobistych. Za pozostawione rzeczy osobiste Normobaria Szczecin nie ponosi odpowiedzialności.
17. Bezwzględnie należy stosować się do poleceń personelu Komory normobarycznej.Korzystanie z usługi Komory normobarycznej oznacza w pełni zaakceptowanie niniejszego Regulaminu i stosowanie się do panujących w trakcie korzystania z usługi zasad. Decyzja dotycząca korzystania z usługi komory normobarycznej należy wyłącznie do osoby chcącej skorzystać z usługi komory normobarycznej, a w przypadku osoby w wieku poniżej 13 lat, do pełnoletniego opiekuna takiej osoby.Normobaria Szczecin zastrzega, że nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzieleniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.

 • Nocleg w komorze normobarycznej - 350 zł jedna osoba
 • Nocleg w komorze normobarycznej - 500 zł dwie osoby

Kontakt

Umów wizytę lub zadaj pytanie

Normobaria

 • Wszelkie prawa zastrzeżone ©Normobaria 2019
 • Wykonanie Creative Sight

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności oraz zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Wyrażam zgodę